Muminki

Dolina Muminków zamieszkiwana jest przez wiele różnych stworzeń. Głównymi bohaterem jest Muminek, który wraz z Mamą Muminka mieszkają w domu wybudowanym przez Tatusia Muminka. Często odwiedza ich najlepszy przyjaciel Muminka - Włóczykij, który na co dzień mieszka w swoim namiocie nieopodal rzeki, a zimą wyrusza na wyprawy do ciepłych krajów. Oczywiście Muminek ma też i swoją dzieczynę - Pannę Migotkę, która uwielbia co chwila przeglądać się w lustrze. Do przyjaciół naszego bohatera zaliczają się też Ryjek, który boi się prawie wszystkiego wokół, oraz Mała Mi - niezwykle sprytna, ciekawska wszystkiego dziewczynka. Razem co chwila napotykają na nowe, ciekawe przygody, które widzom bajki na długo zapadną w pamięci.

1 2 [3] 4 5

    dźwigi wałbrzych

    Firma Golak team oferuje usługi dźwigowe na terenie Wałbrzycha. Znając realia związane z budowami stawiamy w pierwszej kolejności na komunikacje z klientem.

    dzwigi-golak.pl
    jak wybrać orbitrek

    orbitrek jest ogólnorozwojowym przyrządem do ćwiczeń dzięki niemu kształtujemy ok części naszego ciała mięśnie ramion pleców brzucha