Odcinek 1

Dexter to z pozoru typowy prymus. W szkole zawsze najlepszy, dzienniczek ma zapisany samymi szóstkami, a jego rodzice są z tego powodu niezwykle dumni. Ktoś by pomyślał, że życie Dextera to same nudy, które przesiąknięte jest zakuwaniem na pamięć kolejnych regułek z książek. Nic bardziej mylnego, bowiem tuż za swoją biblioteczką w swoim pokoju, skrywa tajne laboratorium. Prowadzi tam tajne eksperymenty, a także tworzy niespotykane dotąd wynalazki. Oczywiście nie mogło obyć się kłopotów, które u Dextera występują w postaci jego starszej siostry Dee Dee. Wie ona nie tylko o laboratorium Dextera, lecz co gorsza - psuje tam wszystko, czego się tylko dotknie. W dodatku niemałych kłopotów sprawia mu jego odwieczny wróg Mandark, sąsiad Dextera, także posiadający swoje tajne laboratorium i rywalizujący z nim o wszystko, co tylko możliwe.

- reklama -, czekaj cierpliwie -


Nazwa bajki

Odcinek 1

Bajkę oglądano

8232 razy


Inne bajki z kategorii Laboratorium Dextera

    anonse towarzyskie

    Anonse towarzyskie w Twoim mieście — sprawdź ogłoszenia pań, panów, par i wiele więcej. Umów się na spotkanie już teraz.

    roksati.pl

    jak wybrać rower treningowy

    jak wybrać najlepszy rowerek stacjonarny po pewnym czasie mimo najlepszych chęci twoja motywacja do jazdy na rowerku treningowym zmaleje zera