Radosny Radzio

Miasteczko Townsville od dawien dawna czekało na bohatera z prawdziwego zdarzenia, które uchroniłby jego mieszkańców od wszelkiej maści niebezpieczeństw. Kto by jednak pomyślał, że już wkrótce, za sprawą Profesora Atomusa, doczeka się nie jednego herosa, lecz aż trzech bohaterek. Profesorowi, w wyniku swoich eksperymentów, udaje się stworzyć Atomówki - trzy dziewczynki obdarzone super mocą. W dodatku trio Atomówek ma od siebie zupełnie różne charaktery. Bójka to inteligentna, mądra przywódczyni drużyny Atomówek. Bajka natomiast lubi często bujać w obłokach, przez co często wpada w tarapaty. Na szczęście siła i odwaga Brawurki pomagają dwóm pozostałym dziewczynkom w ratowaniu Townsville przed bandytami i potworami. To ptak? To samolot? Nie! To Atomówki!

- reklama -, czekaj cierpliwie -


Nazwa bajki

Radosny Radzio

Kategoria

Atomówki

Bajkę oglądano

5060 razy


  szkolenia bhp wroclaw

  bhp center kursy i szkolenia we wrocławiu wstępne kompleksowa profesjonalna obsługa w zakresie służby

  zalany dom radom

  span class f sty w przypadku zalania domu dojść może do poważnego uszkodzenia jego konstrukcji zagrożone są niemal wszystkie elementy

  Leasing Sanok

  Chcesz wziąć samochód w leasing w Sanoku? Skorzystaj z oferty i wybierz samochód dla siebie, na klarownych zasadach, bez ukrytych opłat, z profesjonalnym doradztwem.

  finanse.legenc.com