Zagubieni w bajkach

Domisie to jedno z najbardziej uwielbianych przez przedszkolaków widowisk teatralnych w polskiej telewizji. Głównymi bohaterami w Domisiowej Krainie są skrzaty Amelka, Pysia, Bazyli oraz Eryk, które uczą najmłodszych widzów jak poprawnie zachować się w otaczającym nas świecie. Dzięki temu, że każdy z Domisiów ma swoje szczególne umiejętności, Domisiowa Kraina badana jest na różne sposoby. Amelka potrafi świetnie opowiadać bajki, Pysia nie może obejść się bez nucenia piosenek, Bazyli raz za razem zaprasza dzieci do gier i rozwiązywania zagadek, natomiast Eryk zaznajamia przedszkolaków z multimediami.

- reklama -, czekaj cierpliwie -


Nazwa bajki

Zagubieni w bajkach

Kategoria

Domisie

Bajkę oglądano

6167 razy


  naklejki na lodówkę

  naklejki na lodówkę w najlepszej cenie, duży wybór gotowych kolorowych wzorów, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, polecamy naklejki i magnesy na lodówkę

  naklejkiozdobne.pl

  Możliwość pobierania gier zmniejsza ich ceny. Download wyparł tradycyjne nośniki pamięci i pozwala na tańsze zdobywanie nowych pozycji. Producenci udostępniają gry w chmurze.

  pobierzpc.pl

  ZUS

  Na łamach portalu sprawdzisz składki, znajdziesz potrzebne wnioski i formularze niezbędne dla wszystkich emerytów i rencistów.

  zus-info.pl